Przejdź do treści

O nas

NASZA HISTORIA

BlueMed KIDS

to Centrum Medyczne, w którym mieszczą się poradnie specjalistyczne dla dzieci. Przyjmują tu jedni z najlepszych lekarzy w regionie. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt medyczny, w tym diagnostyczny. Nasze zaplecze infrastrukturalne zapewnia bezkolejkowy system obsługi Pacjentów. Zadbaliśmy  o każdy detal naszej przestrzeni, po to aby zminimalizować naszym i Waszym pociechom lęk przed lekarzem i wizytą. Jesteśmy #zdrowopozytywni.

Świat dziecka rządzi się swoimi prawami. W nim odczuwa się inaczej, bardziej i mocniej. Strach jest intensywniejszy i wywołuje emocje. Wiemy, co czują mali Pacjenci, kiedy muszą przyjść do lekarza. Zdajemy sobie sprawę jaki to trud także dla Rodziców. BlueMed KIDS to miejsce przyjazne. Tu każdy Pacjent jest ważny. Tu diagnozujemy, leczymy i dbamy o emocje Waszych dzieci. Minimalizujemy dyskomfort wynikający z samego kontaktu z lekarzem i z badań. Mali Pacjenci nas lubią.

BlueMed KIDS Galeria

Nasze Centrum Medyczne zlokalizowane jest w Katowicach. Dojedziesz tu zarówno środkami komunikacji publicznej, jak i autem. Posiadamy parking przy placówce. Budynek BlueMed Kids to nowoczesne pod względem medycznym miejsce z kolorowymi i przyjaznymi Pacjentom wnętrzami.