Przejdź do treści
PARTNERZY

Nasi Przyjaciele

Lekarze BlueMed oraz BlueMed Clinic prowadzą webinary dla pozostałych specjalistów zrzeszonych w Śląskiej Izbie Lekarskiej. To fantastyczny krok, ponieważ dzielenie się wiedzą, doświadczeniem oraz możliwościami, jakie daje współczesna medycyna daje ogromną szansę na postęp. 

Lekarze BlueMed KIDS będą przeprowadzać szkolenia dla specjalistów Beskidzkiej Izby Lekarskiej.
Podczas cyklicznych webinarów dzielimy się wiedzą praktyczną, opowiadamy o realnych przypadkach, by jeszcze lepiej zgłębiać tajniki współczesnej medycyny.
Cieszymy się na tę współpracę!
Dzięki otwartemu dialogowi między lekarzami różnych specjalności możliwe jest uzyskanie bardziej kompleksowego spojrzenia na pacjenta. Każdy spejcjalista wnosi swoją wiedzę i doświadczenie, co pozwala na lepsze zrozumienie problemu zdrowotnego oraz opracowanie bardziej skutecznej strategii leczenia.

Wspólnie działamy po to, aby zdrowie najmłodszych było priorytetem. W poradni genetycznej wykonywane będą badania, które mają przynieść odpowiedź na trudne pytania. Cieszymy się, że mamy możliwość wspierać Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka w ten sposób, gdyż badania genetyczne są w stanie w krótkim czasie pomóc postawić właściwą diagnozę. 

Zespół Szpitali Miejskich w Chorzowie

Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej

Nie każde dziecko ma to szczęście, by mieć spokojny, bezpieczny dom i środowisko, w którym się wychowuje. Znajdują ciepły kąt i radość w Domu Aniołów Stróżów. 
Kochani lekarze BlueMed KIDS leczą dzieciaki bezpłatnie, by choć w ten sposób wnieść odrobinę uśmiechu w ich życie. 

Centrum Wspomagania Rozwoju oraz Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna PERSEVERE w Katowicach to ośrodek dla dzieci, młodzieży i dorosłych z trudnościami rozwojowymi.

Higiena zdrowia psychicznego jest niezwykle istotna w każdym wieku. Podobnie jak dbamy o nasze ciało, powinniśmy również troszczyć się o nasze emocjonalne i psychiczne samopoczucie. Bez odpowiedniego zaopiekowania zdrowia psychicznego, możemy doświadczać trudności w funkcjonowaniu i osiąganiu pełni naszego potencjału.

Centrum Wspomagania Rozwoju PERSERVERE jest Partnerem BlueMed KIDS na drodze do holistycznego podejścia do zdrowia i życia Pacjentów w każdym wieku. 

Ortodoncja BECKER jest kliniką, która od 20 lat prowadzi swoją działalność medyczną na terenie Bielska-Białej. Dzięki tak długiej praktyce zdobyli obszerne doświadczenie kliniczne. W tym czasie przeprowadzili leczenie kilku tysięcy pacjentów, znajdując rozwiązania dla nawet bardzo złożonych problemów ortodontycznych.

Na co dzień dokładają wszelkich starań, by zapewnić Pacjentom najwyższą jakość usług. Wykorzystują sprawdzone rozwiązania terapeutyczne, oparte o aktualny stan wiedzy naukowej. Stale podnoszą kwalifikacje na najbardziej prestiżowych kursach i kongresach.

Pakiety medyczne POLMED to wygodny sposób na umawianie wizyt w BlueMed KIDS! Klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych znajdziecie TUTAJ.

Jeżeli korzystasz z pakietu medycznego PZU Zdrowie, z powodzeniem możesz wybrać się do specjalistów BlueMed KIDS. Wizytę umówisz przez aplikację lub kontaktując się z konsultantem.

Nasi specjaliści współpracują z Centrum Osteopatii Fika. Dlaczego? Ponieważ tylko kompleksowe podejście do wielu problemów przynosi wymierne rezultaty. Problemy naszych małych Pacjentów oraz ich Rodziców są diagnozowane i leczone w BlueMed i BlueMed KIDS. W momencie, gdy potrzebne jest wsparcie terapeuty, konsultujemy się z Fiką.  Jesteśmy tego samego zdania, że jeśli świat ma stać się lepszy, to dokona się to tylko poprzez wzajemne zaopiekowanie sobą i współpracę. 

Ty również możesz zostać Partnerem BlueMed KIDS. Skontaktuj się z nami i wspólnie stwórzmy najbardziej przyjacielski team medyczny dla dzieci i młodzieży. 

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Politykę Prywatności.*