Przejdź do treści
PARTNERZY

Nasi Przyjaciele

Centrum Wspomagania Rozwoju oraz Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna PERSEVERE w Katowicach to ośrodek dla dzieci, młodzieży i dorosłych z trudnościami rozwojowymi.

Higiena zdrowia psychicznego jest niezwykle istotna w każdym wieku. Podobnie jak dbamy o nasze ciało, powinniśmy również troszczyć się o nasze emocjonalne i psychiczne samopoczucie. Bez odpowiedniego zaopiekowania zdrowia psychicznego, możemy doświadczać trudności w funkcjonowaniu i osiąganiu pełni naszego potencjału.

Centrum Wspomagania Rozwoju PERSERVERE jest Partnerem BlueMed KIDS na drodze do holistycznego podejścia do zdrowia i życia Pacjentów w każdym wieku. 

Ortodoncja BECKER jest kliniką, która od 20 lat prowadzi swoją działalność medyczną na terenie Bielska-Białej. Dzięki tak długiej praktyce zdobyli obszerne doświadczenie kliniczne. W tym czasie przeprowadzili leczenie kilku tysięcy pacjentów, znajdując rozwiązania dla nawet bardzo złożonych problemów ortodontycznych.

Na co dzień dokładają wszelkich starań, by zapewnić Pacjentom najwyższą jakość usług. Wykorzystują sprawdzone rozwiązania terapeutyczne, oparte o aktualny stan wiedzy naukowej. Stale podnoszą kwalifikacje na najbardziej prestiżowych kursach i kongresach.

Pakiety medyczne POLMED to wygodny sposób na umawianie wizyt w BlueMed KIDS! Klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych znajdziecie TUTAJ.

Jeżeli korzystasz z pakietu medycznego PZU Zdrowie, z powodzeniem możesz wybrać się do specjalistów BlueMed KIDS. Wizytę umówisz przez aplikację lub kontaktując się z konsultantem.

Ty również możesz zostać Partnerem BlueMed KIDS. Skontaktuj się z nami i wspólnie stwórzmy najbardziej przyjacielski team medyczny dla dzieci i młodzieży. 

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Politykę Prywatności.*